Okul Takımlarımızdan Büyük Başarı
Hakan GÖKDEMİR tarafından yazıldı.   

 

Şükrü Malaz Ortaokulu Yıldız Erkek Futbol ve Bülent Altop Ortaokulu Yıldız Bayan Müsabakalarında Yarı Final de rakiplerini yenerek TÜrkiye Şampiyonasına gitmeye hak

Devamını oku...
 
ŞEKER LİSESİ KROS TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 3. OLDU
Hakan GÖKDEMİR tarafından yazıldı.   

30 Mart 2013 tarihinde Denizli/Pamukkale ‘de Yapılan Milli Eğitim Bakanlığı Okullararası Kros Türkiye Şampiyonası’nda genç bayanlar kategorisinde Şeker Lisesi takım halinde 3.oldu.Şeker Lisesini kutluyor başarılarının devamını diiyoruz.

 
Tomarza Çok Proğramlı Lisesi Yine Şampiyon
Hakan GÖKDEMİR tarafından yazıldı.   

Kayseri Atatürk Spor Salonu’nda  38 takımın katılımıyla 14-15 Mart 2013 tarihinde yapılan badminton liseler arası gençler  turnuvasına kız ve erkek badminton takımları ile katılan Tomarza Çok Proğramlı Lisesi yapılan müsabakalar sonucunda, kız ve erkeklerde  Kayseri şampiyonu olmuştur. Beden Eğitimi Öğretmeni Uğur Çerçi ve öğrencilerini kutluyor Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz.

 
Develi Necmiye Mustafa Maşlak YBO TÜRKİYE FİNALİNDE
Hakan GÖKDEMİR tarafından yazıldı.   

Develi Necmiye Mustafa Maşlak Yatılı Bölge Okulu Yıldız Erkek Voleybol takımı  Nevşehirde yapılan yarı finallerde şampiyon olarak Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.Okul Yöneticilerini,antrenör ve sporcuları kutluyor,Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz.

 
« BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon »

Sayfa 10 / 68